KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı ABAY TİC.TESTERE SAN.İNŞ.VE MET.PAZ.LTD.ŞTİ´ya (Bu metinde "ABAY TİC.TESTERE SAN.İNŞ.VE MET.PAZ.LTD.ŞTİ" olarak kullanılacaktır) aittir.

ABAY TİC.TESTERE SAN.İNŞ.VE MET.PAZ.LTD.ŞTİ internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, ABAY TİC.TESTERE SAN.İNŞ.VE MET.PAZ.LTD.ŞTİ ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı ABAY TİC.TESTERE SAN.İNŞ.VE MET.PAZ.LTD.ŞTİ internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini abaytestere.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. abaytestere.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

ABAY TİC.TESTERE SAN.İNŞ.VE MET.PAZ.LTD.ŞTİ internet sitesini ziyaret eden ve ABAY TİC.TESTERE SAN.İNŞ.VE MET.PAZ.LTD.ŞTİ sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2018 - ABAY TİC.TESTERE SAN.İNŞ.VE MET.PAZ.LTD.ŞTİ. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi